Mia_profilovka_500x500

MIROSLAVA GAGO FORGÁČOVÁ (MIA)

Inštruktorka jógy

K joge som sa dostala pred 20 rokmi a oslovila ma najmä popri meditácii. Po hodinách v tureckom sede som mala potrebu uľaviť si od strnulosti a bolesti. Joga prepája pohyb s dychom a kľudnou, vyrovnanou a sústredenou mysľou. A tak ako meditácie aj joga sa stala súčasťou môjho každodenného života.

Môj prvý inštruktorský kurz jogy som absolvoval v Thajsku vo Wise living yoga academy, pod záštitou The Yoga Institute. Najstarší inštitút jogy na svete, kde učia pôvodnú a teda klasickú jogu. Neskôr som precestovala Indiu, kolísku jogy, kde som súkromne študovala dychové techniky (pranajamy).. Ďalší inštruktorský kurz som si spravila u nás na Slovensku v Yogo, Bratislava, odbor Power joga. A mnoho rokov som navštevovala buddhistický kláštor v Anglicku kde som absolvovala nespočetne veľa meditačných zásedov, pomáhala s organizovaním a okúsila mníšsky život“.  Vždy som sa zaujímala o zdravie – komplexné – fyzické i psychické. Nedávno som absolvovala kurz Fyzio jogy zameraný na zdravý chrbát. A vo svojom vzdelávaní pokračujem neustále ďalej.

Niekoľko rokov som sa samo-vzdelávala v oblasti ženského zdravia a na základe poznatkov a skúseností som vytvorila vlastnú techniku hormonálnej jogy, ktorá pomohla mnohým ženám prinavrátiť ich zdravie a vitalitu v každom veku.

Nakoniec, bolo toho cestovania a spoznávania dosť a ja som zakotvila na milovanom Slovensku, kde sme spolu s manželom založili vlastné meditačno-jogové centrum v Trenčíne, Gemini centrum. Tu sa snažíme odovzdať svoje poznatky a skúsenosti ďalej.

Popri tom šírime svoje znalosti aj do odľahlých kútov sveta, Slovenska i Čiech aj prostredníctvom youtubu, kde máme množstvo jogových videí zadarmo na cvičenie, pod názvom Joga s Miou.

Spoločne, našou ďalšou iniciatívou bolo sprostredkovať kurzy jogy pre všetkých,  ktorí nemajú tú možnosť osobne navštevovať jogové centrá, prípadne im nevyhovuje čas. S našimi kurzami online si môžete zacvičiť kedykoľvek a kdekoľvek. A to neobmedzene.

Čaká vás množstvo kurzov cielených špeciálne na konkrétnu oblasť Vášho zdravia. Určite si vyberiete. Pridajte sa k nám a k ďalším stovkám žien a mužov, ktorí sa tešia z pohybu a vitality.

Teším sa na vás na kurze.

Vaša Mia.

Other Members