Joga na Čakry

Keď sa v živote objavia prekážky, problémy a výzvy, štruktúra čakier vám dáva jasný nástroj k rozpoznaniu a určeniu vnútorného zdroja konfliktu. Kurz čakrovej jogy je jedinečná metóda, ako zmeniť používanie energie a ako posunúť vedomie do novej úrovne. CHCEM VEDIEŤ VIAC

O čom je kurz Joga na Čakry?

Mnoho z nás na životné situácie reaguje s hnevom, neistotou alebo strachom. Málokedy si však uvedomujeme, že sami vytvárame to, čo práve prežívame. Vonkajší svet odráža nerovnováhu vnútorného sveta.

Čakry sú energetické centrá, ktorými prúdi do ľudského tela kozmická energia. Tieto energetické víry slúžia ako mapa vnútorného sveta. Pomocou kurzu na čakrový systém môžeme tieto centrá prebudiť. Čím slobodnejšie vami energia prúdi, tím je vaše zdravie a celková duševná pohoda pevnejšia.

Čakry majú veľký vplyv na niekoľko úrovní nášho bytia a sú spojené s určitou stránkou našej existencie: Fyzické telo - v mieste každej čakry sú žľazy, orgány a nervy, ktoré môžu byť aktivované prostredníctvom jogy. Druhou úrovňou je astrálna úroveň - vibráciami a energetickým prúdením v čakrách je ovplyvňované vedomie aj telesné zdravie. A duchovnej úrovni – z duchovnej roviny sa nám dostáva intuícia, múdrosť a poznanie.

Na kurze sa prakticky naučíte – telesné, dychové, koncentračné a meditačné cvičenia pre každú čakru. Každá lekcia začína vnútorným naladením na danú čakru, po ktorom nasledujú dychové cvičenia a jogové pozície zoradené do zmysluplnej zostavy, vďaka ktorej prečistíte a zharmonizujete danú čakru.

Akonáhle sa naučíte prežívať radostný a harmonický život, vonkajší svet sa vám odplatí.

69 žien a mužov absolvovalo kurz čakrovej jogy

a dokázalo pozitívne ovplyvniť vedomie i svoje telesné zdravie.

Ako to funguje?

Čo vďaka kurzu jogy na čakry dokážem ovplyvniť?

Rovnováha

Rovnováha prináša zlepšenie života. Všetky vaše zmysly sa zosilnia a vy budete môcť naplno precítiť aj tie najjemnejšie zážitky. Je to akoby sa každý z vašich zmyslov stal citlivejším a vnímavejším. Akonáhle sa naučíte správne koncentrovať, zmysly sa zladia a budú lepšie prežívať uspokojenie v jednotlivých čakrách. Aj tie najmenšie radosti v živote nadobudnú väčší význam.

Uzdravenie

Čakry môžu byť používané pri uzdravovaní na akejkoľvek úrovni od jasných mechanických porúch po emocionálnu a mentálnu nevyrovnanosť.

Príťažlivosť

Vďaka vyrovnanému energetickému systému si dokážete do života pritiahnuť veci, po ktorých túžite. Známkou rovnováhy je sebadôvera. Budete si vedomí toho, že čokoľvek budete vo vesmíre potrebovať alebo si priať, ste schopní si to pritiahnuť. Toto uvedomenie kultivuje vnútorný zmysel pre príťažlivosť a vonkajší magnetizmus, ktorý ju odráža.

Sloboda

Ďalšie rozširovanie vás dostane do roviny duchovného a kolektívneho vedomia. Začnete chápať, že vedomie jednotlivca sa rodí z obrovského kolektívneho vedomia Matky Zeme. Ako bunka v Gaie, budete cítiť intímne prepojenie s celou existenciou. Odtiaľto vždy prekvitá vyššie prijatie svojej role v tejto schéme vecí. Naviac prináša dar slobody. Slobody nejednať defenzívne alebo spiatočnícky. Slobody preskúmať vedomie povznesením sa nad polarizované názory.
473
ABSOLVENTOV KURZOV
37
ODUČENÝCH KURZOV
12
ROKOV SKÚSENOSTÍ

Vďaka joge na čakrový systém

sa aktivuje obrovské množstvo životnej energie a zrýchľuje sa prúdenie prány. Tento proces upevňuje zdravie, zvyšuje vitalitu a predlžuje život.

pocítite príliv vnútornej energie, budete výkonnejší a menej unavení (i bez obvyklej kávy). Účinky cvičenia sa dostavia už po prvom týždni.

sa zlepší celková pohyblivosť tela a aktivuje sa krvný obeh. Budete lepšie zvládať stres, budete mať viac energie a pozitívnejší prístup k životu.

nastáva proces samouzdravovania v každej časti tela.

budú vaše čakry tlačené do optimálnej rotácie a súčasne aj vaša psychika bude nenápadne smerovaná do správneho prežívania. Je to možno prekvapujúce, ale týmto cvičením dosiahnete viditeľné zmeny svojich vlastností rýchlejšie a jednoduchším spôsobom.

sa vaše problémy pomaly začnú zo života vytrácať. A aj keď občas nejaké prídu, vy ich už budete riešiť s ľahkosťou. Život sa začne rozbaľovať vo svojej tajomnej podobe. Nepoznané bude predstavovať stále nové ciele, ktoré vás budú vyzývať k ďalšiemu rozvoju v nekonečnej panoráme možností.

Kurz Joga na čakry obsahuje Guidebook a 8 video lekcií + vedená meditácia na čakry

Guidebook

Obsahuje všetky dôležité informácie o čakrách, ako návod na vnútornú premenu. V Guidebooku nájdete tipy a odporúčania, ako si zabezpečiť pravidelnú jogovú prax pre maximálne výsledky z cvičenia z pohodlia domova. A tak isto aj návod ako postupovať cez jednotlivé videá aby vám priniesli to, čo v živote práve potrebujete.

1. Lekcia - Koreňová čakra

Počas lekcie spoznávame našu prvú čakru. Naučíme sa ju vnímať a vedome s ňou pracovať v pohybe. Vyrovnáme energiu prvej čakry. Znovuobjavíme vnútornú istotu a zbavíme sa strachu z nestability a neistoty, ktorú život prináša.

2. Lekcia - Sakrálna čakra

V druhej lekcii sa venujeme sakrálnej čakre. Začneme rozpoznávať zaužívané vzorce správania, ktoré nám bránia naplno prežiť radostné okamihy a situácie v živote. Vyburcujeme energiu tejto čakry, aby sme pocítili príťažlivosť a magnetizmus, ktorý je pretkaný zážitkami.

3. Lekcia - Solar plexus čakra

Schopnosť seba-presadenia, pocit svojej vlastnej sily a moci, poznanie seba ako jedinca oddeleného od sveta a talent presadiť svoj vplyv vo svete je pohonom tretej čakry, ktorú prostredníctvom zostavy zameranej na solar plexus budeme stimulovať.

4. Lekcia - Srdcová čakra

Cesta srdca je jeden z prameňov bytia sprevádzaného vrelosťou a blahom. Pochádza z toho najradostnejšieho miesta ukrytého v každom z nás. Je pravda, že pokiaľ budete svoj život žiť v tomto bode vedomia, bude sa vám dariť aj v hmotnom svete. Spoločne nás čaká púť, kde otvoríme naše srdce svetu a prijmeme sa takí akí sme, v čistej láske.

5. Lekcia - Krčná čakra

Akonáhle otvoríte úroveň piatej čakry, naučíte sa viac akceptovať vlastnú originalitu akokoľvek sa prejavuje. Prví krok k svojej nefalošnej prirodzenosti sa môže zdať ako búrlivá jazda, ale určite stojí za to. Váš vnútorný hlas vás povedie.

6. Lekcia - Tretie oko

Hlad po magických skúsenostiach a prežitku zmyslu života zasýtime výdatnou lekciou zameranou na otváranie tretieho oka. Sídla vašej intuície a inšpirácie.

7. Lekcia - Korunná čakra

V tejto lekcii začína proces spletitého prijímania energie. Energia, ktorá bola z vesmíru zapožičaná, aby oživila život sa teraz vracia späť, aby zjednotila osobnú a kolektívnu skúsenosť. Keď sa otvoríte tejto úrovni vedomia, všetko vám bude pripadať ako duchovný zážitok.

8. Lekcia - Všetky čakry

Nádherná energetická zostava na to, aby ste zjednotili energie všetkých čakier a prečistili všetky roviny bytia. Vaša vnútorná rovnováha a radosť vás bude vracať na podložku znova a znova.

Meditácia čistenie čakier (len pri predplatnom na 1 rok)

Prostredníctvom techniky bieleho svetla transformujete vaše želania na realitu. Dodá vám vitálnu energiu, ktorá vo vás pomôže spustiť pozitívne zmeny. Biele svetlo vám dokáže uzdraviť a harmonizovať telo aj dušu. Prežiari sa váš energetický kanál a spojí vás s vašou prirodzenou podstatou.

Vďaka pravidelnému cvičeniu nastolíte rovnováhu na fyzickej, emociálnej a duchovnej úrovni.

Chcete nahliadnuť do vnútra kurzu?

256 minút jogy zameranej na čakrový systém - guidebook - 30 minútové zostavy jogy na jednotlivé čakry - ucelená zostava jogy na všetky čakry - meditácia na očistenie čakier

Čo o kurze hovoria absolventi

Ako ovplyvnila power joga absolventov kurzu

Martina

Martina M.

Ďakujem veľmi pekne. Už sa teším na cvičenie. Mia, chcem sa Vám poďakovať za vašu prácu, ste super cvičiteľka jógy, vďaka vašim cvičeniam mi prestali bolesti chrbtice, mám viac energie a vďaka jóge sa môj život stal lepším nielen po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Ešte raz ďakujem.

Krásne dni a všetko dobré.
Martina M.
janka_h

Janka H.

Na kurzjogyonline.sk som absolvovala kurz hormonálnej jogy. Cca rok sme sa snažili o bábätko avšak neúspešne. Na kurz ma prihlásili, lebo ma z času na čas bolievala hlava a tu bolesť som chcela nejako aspoň ako tak zmierniť a časom sa jej možno až zbaviť. No bola som skeptická lebo “prečo by mi môj problém mala zrovna joga vyriešiť”? Však cvičím vo fitku, pomerne zdravo žijem a sa stravujem… Ale cvičenia a dýchanie, ktoré okysličuje orgány, ktoré nikdy nemali kyslík?… Vo mne vzbudilo nádej… Výsledky sa dostavili ani nie do mesiaca od absolvovania kurzu hormonálnej jogy – hlava ma nebolí už cca 3. mesiac ? a to najlepšie na koniec – už cca 3 mesiace vo mne bije ❤️ malého človiečika. Nestať sa to mne a toto si čítať, tak tomu celému neverím. Noooo toto je naozaj môj skutočný príbeh ?. Mia aj naďalej rob čo robíš, lebo to dobre robíš ?.

Peta_S

Peťa S.

Čerstvo skončený kurz Power jógy = plná pozitívnych emócií, vedomostí a odhodlania pokračovať v zdokonaľovaní. Ďakujem ti Mia, že si mi ukázala “inú” duševnú cestu za lepšou verziou seba samej. Vrelo odporúčam nielen tento kurz ale aj hodiny online jógy každému, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie, či už telesné alebo duševné. Nájdete tu všetko, čo budete k tomu potrebovať. Namaste

sara_b

Sára B.

Veľmi mi to pomáha len tak ďalej .

Klaudia_C

Klaudia Č.

Děkuji mnohokrát za skvělej kurz, jsem začátečník, cvičím s Tebou od jara čím dál více nacházím ve cvičení zálibu. Každé ráno, se hned po probuzení těším na cvičení. Lekce jsou velmi milé a zvládnutelné i když už mi není dvacet. Tak právě proto mě udržují Tvé lekce aktivní. Namaste

maria_z

Mária Z.

S týmto kurzom som začínala :D. Veľmi sa mi páči ako vravíte aj kedy a ako dýchat. To pri iných cvičiteľkách chýba.

Cena online kurzu je od 22€

Zdá sa vám to za kurz veľa? Je to rovnako ako by ste prišli 10 krát do štúdia na lekciu jogy, avšak s tým rozdielom, že jednotlivé lekcie môžete cvičiť opakovane až dokým nedosiahnete prečistenie jednotlivých čakier.

Možno vás napadajú tieto otázky:

Kurz jogy na čakrový systém je vhodný pre všetkých, ktorí majú elementárne skúsenosti s jogou alebo podobným cvičením. V tomto kurze sa zameriavame na energetický systém a prácu s telom v jeho energetickej rovine. Ak vás zaujíma táto oblasť ľudskej roviny, potom ste na správnom mieste.
Online kurz znamená, že po zakúpení kurzu dostanete prihlasovacie údaje do kurzu t.j. prihlasovacie meno a heslo, ktorým môžete pristupovať do kurzu. Na vašu adresu Vám fyzicky nebudú poslané žiadne pracovné materiály ako CD, DVD atď. Kurz je možné sledovať iba online, prostredníctvom Vášho internetového prehliadača.
Ku kurzu máte neobmedzený prístup na jeden rok od jeho zakúpenia.

Nenašli ste odpoveď?

Napíšte nám na info@kurzjogyonline.sk

Náš tím

Mio_profilovka_500x500

MÁRIO GAGO (MIO)

Inštruktor meditácie