revitalizačná joga

Jednoduchá a účinná zostava na reaktivovanie tvorby ženských pohlavných hormónov. Prestaňte riešiť problém v hlave a urobte ten správny krok k zlepšeniu vášho zdravia! CHCEM VEDIEŤ VIAC

Hormonálna

O čom je kurz hormonálnej revitalizačnej jogy?

Trpíte sprievodnými javmi prichádzajúcej menopauzy ako sú návaly tepla, depresia, problémy s pamäťou či srdcovo-cievne problémy? Snažíte otehotnieť ale vaše pokusy sú márne? Máte nepravidelnú či bolestivú menštruáciu? Trápi vás PMS? Nemusíte už behať po doktoroch a skúšať všemožné recepty.

Rada vás naučím jednoduchú a hlavne účinnú cvičebnú zostavu na reaktivovanie tvorby ženských pohlavných hormónov. Prestaňte riešiť problém v hlave. A urobte ten správny krok k zlepšeniu vášho zdravia. Pripravila som pre vás Kurz hormonálnej revitalizačnej jogy.

128 žien absolvovalo kurz hormonálnej revitalizačnej jogy

a rozhodlo sa zlepšiť svoje zdravie.

Ako to funguje?

Pýtate sa prečo Kurz hormonálnej revitalizačnej jogy pomáha ženám otehotnieť, zmierňuje symptómy menopauzy a odstraňuje bolestivú menštruáciu?

Reaktivuje tvorbu ženských pohlavných hormónov

Pretože pôsobí na endokrinný systém, reaktivuje tvorbu ženských pohlavných hormónov, zvýši ich tvorbu a upraví hladinu hormónov v tele.

Pôsobí na celé telo

Hormonálna joga pôsobí na celé telo, zameriava sa však na stimuláciu vaječníkov, štítnej žľazy, pankreasu, nadladviniek, týmusu a hypofýzy.

Komplexnosť

Hormonálna sústava je veľmi komplexná a jej rovnováha závisí nielen na správnej funkcii vaječníkov, ale tiež na správnej funkcii ďalších orgánov a sústav v našom tele.

Vitalita a zdravie

Po pravidelnom cvičení hormonálnej jogy sa budete cítiť vitálne a omladnete o niekoľko rokov.
473
ABSOLVENTOV KURZOV
37
ODUČENÝCH KURZOV
12
ROKOV SKÚSENOSTÍ

Vďaka hormonálnej revitalizačnej joge

Zmiernia sa alebo úplne ustúpia príznaky menopauzy

Upraví sa menštruačný cyklus

Zlepší sa kvalita života

Pomôže pri problémoch s otehotnením

Upraví sa hladina hormónov v tele

Zvýši sa produkcia ženských pohlavných hormónov

Získate späť zdravie, vitalitu a krásu

Kurz hormonálna revitalizačná joga má 10 videí + 1 bonusové video

1.

V prvom videu vám poviem na čo je hormonálna revitalizačná joga dobrá

2.

V druhom videu si povieme ako treba hormonálnu jogu cvičiť, aby sa žiadaný efekt dostavil čo najrýchlejšie

3. a 4.

V treťom a štvrtom videu sa naučíme dychové techniky, ktoré sú dôležitou súčasťou hormonálnej revitalizačnej jogy

5. - 9.

V piatom až deviatom videu podrobne vysvetľujem jednotlivé cviky zo zostavy

10.

V desiatom videu je ucelená zostava 27 cvikov a mantrou OM

11.

Bonusové video, kde vám dám ďalšie tipy ako zvýšiť tvorbu ženských pohlavných hormónov

Zbavte sa nepríjemných symptómov prichádzajúcej menopauzy. Prestaňte sa trápiť problémom s otehotnením a začnite kvitnúť. Hormonálna revitalizačná joga vám pomôže s týmito problémami.

Chcete nahliadnuť do vnútra kurzu?

115 minút hormonálnej revitalizačnej jogy - 28 minútová jogová zostava - 27 cvikov hormonálnej revitalizačnej jogy - 2 dychové cvičenia - Tipy ako zvýšiť tvorbu ženských pohlavných hormónov - Iba tie najdôležitejšie slová a informácie

Čo o kurze hovoria absolventi

Ako ovplyvnila hormonálna revitalizačná jóga absolventov kurzu

Martina

Martina M.

Ďakujem veľmi pekne. Už sa teším na cvičenie. Mia, chcem sa Vám poďakovať za vašu prácu, ste super cvičiteľka jógy, vďaka vašim cvičeniam mi prestali bolesti chrbtice, mám viac energie a vďaka jóge sa môj život stal lepším nielen po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Ešte raz ďakujem.

Krásne dni a všetko dobré.
Martina M.
janka_h

Janka H.

Na kurzjogyonline.sk som absolvovala kurz hormonálnej jogy. Cca rok sme sa snažili o bábätko avšak neúspešne. Na kurz ma prihlásili, lebo ma z času na čas bolievala hlava a tu bolesť som chcela nejako aspoň ako tak zmierniť a časom sa jej možno až zbaviť. No bola som skeptická lebo “prečo by mi môj problém mala zrovna joga vyriešiť”? Však cvičím vo fitku, pomerne zdravo žijem a sa stravujem… Ale cvičenia a dýchanie, ktoré okysličuje orgány, ktoré nikdy nemali kyslík?… Vo mne vzbudilo nádej… Výsledky sa dostavili ani nie do mesiaca od absolvovania kurzu hormonálnej jogy – hlava ma nebolí už cca 3. mesiac ? a to najlepšie na koniec – už cca 3 mesiace vo mne bije ❤️ malého človiečika. Nestať sa to mne a toto si čítať, tak tomu celému neverím. Noooo toto je naozaj môj skutočný príbeh ?. Mia aj naďalej rob čo robíš, lebo to dobre robíš ?.

Peta_S

Peťa S.

Čerstvo skončený kurz Power jógy = plná pozitívnych emócií, vedomostí a odhodlania pokračovať v zdokonaľovaní. Ďakujem ti Mia, že si mi ukázala “inú” duševnú cestu za lepšou verziou seba samej. Vrelo odporúčam nielen tento kurz ale aj hodiny online jógy každému, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie, či už telesné alebo duševné. Nájdete tu všetko, čo budete k tomu potrebovať. Namaste

sara_b

Sára B.

Veľmi mi to pomáha len tak ďalej .

Klaudia_C

Klaudia Č.

Děkuji mnohokrát za skvělej kurz, jsem začátečník, cvičím s Tebou od jara čím dál více nacházím ve cvičení zálibu. Každé ráno, se hned po probuzení těším na cvičení. Lekce jsou velmi milé a zvládnutelné i když už mi není dvacet. Tak právě proto mě udržují Tvé lekce aktivní. Namaste

maria_z

Mária Z.

S týmto kurzom som začínala :D. Veľmi sa mi páči ako vravíte aj kedy a ako dýchat. To pri iných cvičiteľkách chýba.

Cena online kurzu je od 35€

Zdá sa vám to za kurz veľa? Je to ako by ste išli 10 krát do kina alebo 10 krát na lekciu jogy. Mnoho kurzov ponúkaných v jogových štúdiách prevyšujú cenu nášho video kurzu. Výhodou oproti kurzu v jogovom štúdiu je, že máte neobmedzený prístup k videám a môžete cvičiť vo vami zvolenom čase.

Možno vás napadajú tieto otázky:

Kurz je určený pre ženy všetkých vekových kategórií, začiatočníčky a aj pokročilé jogínky ako prevencia alebo riešenie vzniknutého problému spôsobenú nízkou hladinou hormónov. Cvičenie sa neodporúča tehotným ženám, ženám trpiacim endometriózou, krátko po operácii, onkologickým pacientkám, pri zvýšenej funkcii štítnej žľazy, pri pokročilej osteoporóze a nešpecifických bolestiach brucha.
Je dôležité, aby ste cvičili pravidelne a po určitú dobu. Každá sme iná a naše problémy sú individuálne. Niektorej to potrvá mesiac inej niekoľko mesiacov. Buďte trpezlivá a cvičte s láskou, výsledky sa dostavia.
Online kurz znamená, že po zakúpení kurzu dostanete prihlasovacie údaje do kurzu t.j. prihlasovacie meno a heslo, ktorým môžete pristupovať do kurzu. Na vašu adresu Vám fyzicky nebudú poslané žiadne pracovné materiály ako CD, DVD atď. Kurz je možné sledovať iba online, prostredníctvom Vášho internetového prehliadača.
Nie, nie je. Dinah Rodrigues má vlastnú zostavu pod názvom Hormonálna jogová terapia podľa Dinah Rodrigues. Avšak táto zostava je rovnako účinná, cviky sú zamerané na podporu endokrinného systému a stimuláciu tvorby ženských pohlavných hormónov. Presvedčiť o jej účinkoch vás môžu aj absolventky tohto kurzu (viď. Recenzie) Najlepšie však urobíte, ak vyskúšate účinky na vlastnej koži.
Áno, môže. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s cvičením jogy ani s iným cvičením. Dychové techniky ako aj jednotlivé cviky sú podrobne vysvetlené a ich správne prevádzanie.
Ku kurzu máte neobmedzený prístup na jeden rok od jeho zakúpenia.

Nenašli ste odpoveď?

Napíšte nám na info@kurzjogyonline.sk

Náš tím

Mio_profilovka_500x500

MÁRIO GAGO (MIO)

Inštruktor meditácie