Power joga

Zameraná na silu, funkčnosť a pružnosť tela. Spája dynamiku, krásu, silu a kreativitu. Od pravidelného praktizovania môžete očakávať účinky v podobe formovania postavy, spaľovanie tuku a posilňovanie svalstva. Kurz je zostavený do plnohodnotného silového tréningu po ktorom budete odchádzať spotení a šťastní CHCEM VEDIEŤ VIAC

O čom je kurz power jogy?

Power joga vychádza z klasickej jogy, doplnená o aerobné cvičenie. Je správne namiešaným mixom dynamiky, strečingu, posilňovania a relaxácie. Na kurze sa naučíte správne prevedenie základných jogových asán v power joge, sekvenciu pozdravu slnku a účinné polohy na spevnenie a zoštíhlenie problematických partií tela. Navyše, vďaka kurzu získate dôležité základy pre účinné a zdravé cvičenie dynamickej jogy. Začnete formovať postavu, spaľovať tuk, spevníte ochabnuté svalstvo a uvoľníte nahromadený stres. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov v joge, tak aj pre tých z vás, ktorí jogu už objavili a chceli by sa vo svojej praxi utvrdiť o správnosti postupu cvičenia a posunúť ďalej. Po absolvovaní kurzu sa nestratíte na žiadnej prezenčnej alebo onlinovej lekcii power jogy.

Kurz je rozdelený do niekoľkých častí a zameriava sa na formovanie problémových partií tela ako sú brucho, zadok, stehná, boky a paže. Estetiku našej postave totiž dodáva funkčná svalová hmota, ktorá určuje jeho tvary.

Vďaka kurzu sa navyše naučíte relaxovať a zvládať stresové situácie. Spevníte si svaly, získate väčšiu flexibilitu a vyformujete si postavu. Budete mať viac energie a menej stresu. Vaše telo sa vám poďakuje.

122 žien a mužov absolvovalo kurz power jogy

a získalo zdravé a krásne telo.

Ako to funguje?

Na čo sa kurz power jogy zameriava a čo vďaka kurzu power jogy dokážeme v našom živote zmeniť?

Posilnenie svalstva bez vyvíjania nadmerného tlaku na svaly a kĺby

V power joge využívame na posilnenie svlastva váhu vlastného tela. Cvičením s vlastnou váhou sa buduje aj kostrové svlastvo a sila úponov a šliach. Výsledom nebude nafúknuté telo, zato získate funkčné svaly, zdravé, silné a pevné telo a zlepšíte svoju dynamiku, pružnosť a koordináciu. Pravidelným cvičením tak dosiahneme estetické, nie príliš mohutné zato príjemne vyrysované svaly.

Zmiernenie napätia, uvoľnenie stresu a upokojenie

Stres je príčina rôznych zdravotných problémov a negatívne vplýva aj na vašu váhu. Dôsledkom stresu a osobných problémov častokrát prepadneme nezdravému životnému štýlu. Je vedecky preukázané, že pravidelným cvičením power jogy dokážeme navodiť telu psychickú pohodu a vyrovnanosť.

Redukcia hmotnosti a súmerné formovovanie postavy

Kurz Power jogy rozhodne nie je o meditovaní v tureckom sede. Práve naopak. Je to dynamika, sila, akcia! Jogové pozície sú prepojené do sekvencií, ktoré cvičíme v rytme nášho dychu. Presne takéto energetické tempo pri cvičení je pre spaľovanie tukov ideálne, pretože sa Vaša tepová frekvencia pohybuje v aeróbnom pásme. Môžete sa tešiť, že si s kurzom naozaj zamakáte. Ploché brucho, sexi zadok, pevné boky, prsia a štíhle nohy… toto všetko môžete mať pri pravidelom cvičení. V kurze sa zameriavame na formovanie zadku, stehien, brucha a paží.

Zlepšenie držania tela a prevencia proti problémom s chrbticou

Už po niekoľkých opakovaniach jednotlívých zostáv z kurzu sa naučíte správne držanie tela, ktoré je takisto veľmi dôležité ako dýchanie. Čím intenzívnejšie sa do kurzu pustíte, tým rýchlejšie pocítite a uvidíte zmeny na svojom tele. Vaše telo získa pekné tvary, rovný chrbát a vzpriamené postavenie.
473
ABSOLVENTOV KURZOV
37
ODUČENÝCH KURZOV
12
ROKOV SKÚSENOSTÍ

Vďaka power joge

Získate zdravé a krásne telo bez bolestí chrbta

Začnete účinne chudnúť

Vyformujete si postavu

Spevníte svaly a získate väčšiu flexibilitu

Pochopíte princípy cvičenia power jogy a fungovania tela v jednotlivých pozíciach

Naučíte sa relaxovať a zvládať stresové situácie

Začnete formovať postavu, spaľovať tuk, spevníte ochabnuté svalstvo a uvoľníte nahromadený stres

Získate dôležité základy pre účinné a zdravé cvičenie dynamickej jogy

Objavíte možnosti svojho tela a prekonáte svoje fyzické či psychické limity

Kurz Power joga obsahuje Guidebook a 11 videí.

Guidebook

Úvodom kurzu power jogy vás prevedie guidebook. Obsahuje dôležité informácie ako s cvičením začať, na čo si pri cvičení dať pozor a ako postupovať cez jednotlivé videá. V guidebooku nájdete aj odporúčané tipy a odkazy na užitočné videá pre komplexný zážitok z cvičenia.

Video 1.

V prvej lekcii sa naučíte podrobne jednotlivé pozície z pozdravu slnku tak, aby ste ich zacvičili technicky správne. Všetky asány si vyskúšate a nakoniec ich prepojíme do jedného celku, tzv. flow. Tak aby ste sa aj ako úplný začiatočník v power joge nestratili.

Video 2.

V druhej lekcii si natrénujete pozdravy slnku v rytme dychu a postupne sa zdokonalíte tak, aby ste zvládli aj plnú verziu chaturangy v dĺžke 10 minút. Je to výborný workout. Pozdrav slnku je základ power jogy a k nemu sa postupne pridávajú ďalšie asány.

Video 3.

V tretej lekcii rozšírite vaše poznanie o nové pozície. A keďže power joga nám okrem iného slúži aj na formovanie postavy táto lekcia je tématická. V lekcii sa oboznámite s brušným svalstvom, dozviete sa, ktoré svalové partie je potrebné posilňovať, ktoré naopak uvoľňovať a na každý sa naučíte ten najefektnejší cvik.

Video 4. a 5.

Štvrtá a piata lekcia obsahuje ucelené zostavy Power jogy zamerané na spevnenie brušného svalstva obohatené o cviky, ktoré ste sa naučili na predchádzajúcej lekcii. Kratšie video (30 minút) menej náročné a dlhšie (40 minút) s poriadnou dávkou power jogy.

Video 6.

V šiestej lekcii pokračujeme s ďalšou svalovou skupinou, a to konkrétne so sedacím svalstvom. Jednotlivé svalové skupiny si priblížime a naučíte sa cviky, ktoré najlepšie posilnia konkrétny sval.

Video 7. a 8.

V tejto sérii videí vás opäť čakajú 2 ucelené zostavy Power jogy zamerané na posilnenie sedacích svalov. V náročnosti a dĺžke trvania rovnako ako pri videu 4. a 5.

Video 9.

V deviatej lekcii sa povenujeme svalom rúk. Naučíte sa výborné cviky, ktoré posilnia skupinu svalov na rukách a tak získate pevný základ na formovanie hornej polovice tela.

Video 10. a 11.

Desiata a jedenásta lekcia obsahuje power zostavy na posilnenie paží. Rovnako ako v predchádzajúcich zostavách na vás čakajú dve ucelené zostavy, 30 a 40 minútová.

Za pár hodín cvičenia power jogy začnete na sebe pozorovať množstvo pozitívnych zmien.

Chcete nahliadnuť do vnútra kurzu?

220 minút power jogy – guidebook - 10 minút pozdravu slnka – 3x30 a 3x40 min. vedené lekcie power jogy, zamerané na problémové partie tela (brucho, zadok, stehná, paže) - popis dôležitých svalov pre formovanie postavy z hľadiska estetiky a funkčnosti - ukážka najlepších cvikov pre posilnenie jednotlivých svalov tela

Čo o kurze hovoria absolventi

Ako ovplyvnila power joga absolventov kurzu

Martina

Martina M.

Ďakujem veľmi pekne. Už sa teším na cvičenie. Mia, chcem sa Vám poďakovať za vašu prácu, ste super cvičiteľka jógy, vďaka vašim cvičeniam mi prestali bolesti chrbtice, mám viac energie a vďaka jóge sa môj život stal lepším nielen po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Ešte raz ďakujem.

Krásne dni a všetko dobré.
Martina M.
janka_h

Janka H.

Na kurzjogyonline.sk som absolvovala kurz hormonálnej jogy. Cca rok sme sa snažili o bábätko avšak neúspešne. Na kurz ma prihlásili, lebo ma z času na čas bolievala hlava a tu bolesť som chcela nejako aspoň ako tak zmierniť a časom sa jej možno až zbaviť. No bola som skeptická lebo “prečo by mi môj problém mala zrovna joga vyriešiť”? Však cvičím vo fitku, pomerne zdravo žijem a sa stravujem… Ale cvičenia a dýchanie, ktoré okysličuje orgány, ktoré nikdy nemali kyslík?… Vo mne vzbudilo nádej… Výsledky sa dostavili ani nie do mesiaca od absolvovania kurzu hormonálnej jogy – hlava ma nebolí už cca 3. mesiac ? a to najlepšie na koniec – už cca 3 mesiace vo mne bije ❤️ malého človiečika. Nestať sa to mne a toto si čítať, tak tomu celému neverím. Noooo toto je naozaj môj skutočný príbeh ?. Mia aj naďalej rob čo robíš, lebo to dobre robíš ?.

Peta_S

Peťa S.

Čerstvo skončený kurz Power jógy = plná pozitívnych emócií, vedomostí a odhodlania pokračovať v zdokonaľovaní. Ďakujem ti Mia, že si mi ukázala “inú” duševnú cestu za lepšou verziou seba samej. Vrelo odporúčam nielen tento kurz ale aj hodiny online jógy každému, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie, či už telesné alebo duševné. Nájdete tu všetko, čo budete k tomu potrebovať. Namaste

sara_b

Sára B.

Veľmi mi to pomáha len tak ďalej .

Klaudia_C

Klaudia Č.

Děkuji mnohokrát za skvělej kurz, jsem začátečník, cvičím s Tebou od jara čím dál více nacházím ve cvičení zálibu. Každé ráno, se hned po probuzení těším na cvičení. Lekce jsou velmi milé a zvládnutelné i když už mi není dvacet. Tak právě proto mě udržují Tvé lekce aktivní. Namaste

maria_z

Mária Z.

S týmto kurzom som začínala :D. Veľmi sa mi páči ako vravíte aj kedy a ako dýchat. To pri iných cvičiteľkách chýba.

Cena online kurzu je od 19€

Zdá sa vám to za kurz veľa? Je to ako by ste si zakúpili sky/aqua pas pre seba na 2 dni. Mnoho kurzov power jogy ponúkaných v jogových štúdiách prevyšujú cenu nášho video kurzu. Výhodou oproti kurzu v jogovom štúdiu je, že máte neobmedzený prístup k videám a môžete cvičiť vo vami zvolenom čase. Žiadne limity, žiadne obmedzenia.

Možno vás napadajú tieto otázky:

Kurz je vhodný pre každého, ženy aj mužov. Je jedno, či máte 20 alebo 60. Power joga môže vždy priaznivo ovplyvniť vaše psychické a fyzické zdravie. Najviac osohu však prinesie tým z vás, ktorí máte sedavé zamestnanie a trápite sa bolesťami chrbta. Alebo jednoducho hľadáte jogu, pri ktorej sa nebudete nudiť.
Online kurz znamená, že po zakúpení kurzu dostanete prihlasovacie údaje do kurzu t.j. prihlasovacie meno a heslo, ktorým môžete pristupovať do kurzu. Na vašu adresu Vám fyzicky nebudú poslané žiadne pracovné materiály ako CD, DVD atď. Kurz je možné sledovať iba online, prostredníctvom Vášho internetového prehliadača.
Pravdaže áno. Power joga je v porovnaní s inými štýlmi jogy najvhodnejšia na chudnutie. Práve vďaka jej vhodnosti si získala množstvo priaznivcov. Navyše je to veľmi kreatívne cvičenie a na rozdiel od iných cvičebných postupov ťa power joga neunudí. Isto ťa prekvapí, že už pri dvojmesačnom poctivom dodržiavaní tohto cvičenia dochádza k viditeľnému úbytku hmotnosti.
Áno, jasné, je to pre vás. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s cvičením jogy ani s iným cvičením. Jednotlivé cviky sú podrobne vysvetlené.
Ku kurzu máte neobmedzený prístup na jeden rok od jeho zakúpenia.

Nenašli ste odpoveď?

Napíšte nám na info@kurzjogyonline.sk

Náš tím

Mio_profilovka_500x500

MÁRIO GAGO (MIO)

Inštruktor meditácie